Dla gimnazjalisty

Oferta edukacyjna
2017/2018

Nasza Szkoła
Informacje dla ucznia
Rekrutacja
Klasy mundurowe
Kalendarz
Prognoza pogody ;-)
Szukaj



Nauczyciele - Grono Pedagogiczne
Lista nauczycieli wg specjalności

Język polski
Agnieszka Baran
Beata Jakubowska-Lipczak
Małgorzata Kołodziejczyk
Marta Pągowska
Beata Szabat-Kudyba
 
Język angielski

Oliwia Kosarska
Vladyslava Khoinski
Krzysztof Pawlik
Marta Chrostek
 
 
 Język niemiecki
 
 

Agnieszka Bryk
 
 
Język rosyjski Katarzyna Kloc
Grzegorz Korba
   
Fizyka i astronomia Dorota Bekasiewicz
Jolanta Grabczak

Katarzyna
Molińska
   
Geografia Katarzyna Śliwińska-Koguciuk
   
Przedmioty zawodowe elektryczne
Małgorzata Czujuk
Daniel Samulak
Leszek Kapluk
   
Przedmioty zawodowe elektroniczne
Sławomir Szajner
Tomasz Dąbrowski
   
Przedmioty informatyczne
Krzysztof Woźniak
Jarosław Wójcicki
 
 Przysposobienie obronne
edukacja dla bezpieczeństwa

Jaryniuk Sebastian
   
Przedmioty zawodowe mechaniczne
 
Janusz Iwanicki
Tadeusz Pilarski
Mirosław Winikajtis
Dorota Dyczko

   
Przedmioty mechaniki lotniczej Paweł Kliczka
Łukasz Puzioł
Zbigniew Smutek
   
 Chemia Katarzyna Molińska
   
 Podstawy przedsiębiorczości Ewa Koziej
   
Przedmioty prawne Sławomir Kozioł
   
Przedmioty BHP Jacek Wołoszczuk
   
 Biblioteka szkolna Maria Sobipan
Beata Szabat - Kudyba
   
Matematyka
Ryszard Jagnicki
Jolanta Grabczak
Małgorzata Zosiuk
   
Religia Renata Borysiuk
ks. Emil Skrobowski
   
 Biologia Katarzyna Śliwińska-Koguciuk
   
Wiedza
o społeczeństwie
Katarzyna Karamać
   
Historia

Katarzyna Karamać
Czyż Barbara
   
Wychowanie fizyczne
Sławomir Świś
Jacek Siry
Mariusz Półtorak
Barbara Czyż


 
Przedmioty zawodowe mechatroniczne Tomasz Dąbrowski
Janusz Iwanicki
   
Pedagog Elżbieta Samulak
   
 Doradca zawodowy
 Małgorzata Kołodziejczyk
   
Psycholog Aleksandra Klajnert
   
Wychowanie do życia w rodzinie Agnieszka Baran
   
Przedmioty zawodowe teleinformatyczne Krzysztof Wójcik

Krzysztof Woźniak
   
 Przedmioty górnictwa odkrywkowego  Sławomir Padowski
 Małgorzata Czujuk
   
 Przedmioty górnictwa podziemnego Adam Żmuda
   
Przedmioty geologiczne i górnicze Artur Kabała
   
Przedmioty spedycyjne Grzegorz Korba
Janusz Sidorczak
   
Technika biurowa i statystyka Iwona Oszust
   
Wychowawcy internatu Małgorzata Winkiewicz
Monika Gębicka
Agnieszka Baran
Beata Kondrasiuk
Agata Włodarczyk
 


Data utworzenia: 19/03/2010 ¤ 12:42
Ostatnie zmiany: 17/10/2017 ¤ 15:09
Kategoria : Nauczyciele


podgląd wydruku podgląd wydruku     Wersja do druku Wersja do druku

 
E-usługi
>>>Galeria zdjęć<<<

Zamknij  Archiwum 2010

Zamknij  Archiwum 2011

Zamknij  Archiwum 2012

Zamknij  Archiwum 2013

Zamknij  Archiwum 2014

Zamknij  Archiwum 2015

Zamknij  Wydarzenia 2016

Zamknij  Wydarzenia 2017

Zamknij  ~INTERNAT~

FILMY

logo_youtube.jpg

logo_facebook.jpg 

Zobacz także
PROJEKTY
Nasi partnerzy

CEMEX - partner strategiczny naszej szkoły
CEMEX


ELPAR






 

 






Oficjalny Serwis Urzędu Miasta Chełm

Licznik odwiedzin

   odwiedzający

   odwiedzających online

W3C CSS Adaptation Skins Papinou Š 2007 - Licence Creative Commons
^ Góra ^